Дякую всім лікарям цієї клініки які допомогли мені повернутись до нормального життя без алкоголю! У них дуже гарне обслуговування та відношення до пацієнтів, рекомендую!
3Лют
Дякую всім лікарям цієї клініки які допомогли мені повернутись до нормального життя без алкоголю! У них дуже гарне обслуговування та відношення до пацієнтів, рекомендую!